| Colour | - |
| Brand | Blue Guides Limited of London |
| Weight | 1.05 kg |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | Rough Guides |
| Weight | 162 g |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | Rough Guides |
| Weight | 635 g |
| Colour | - |
| Brand | Fodor's Travel |
| Weight | 736 g |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |